TV Guide interview about Matt

8. april 2011 at 8:33 | GreenS* |  Interviews


» Matt se dozvěděl, že je Caroline upír. A teď co?
Až se vrátíme na obrazovky, uvidíme, jak jejich konverzace skončila. Matta to vyděsilo, ale ještě nevíme, jak to nakonec dopadlo celé dohromady, jaká byla jeho konečná reakce. Jestli se uklidnil, jestli to někomu řekne a nebo to nikomu neřekne, jestli náhodou neví něco, co se mu dařilo skrývat. Existuje nekonečně mnoho možností.

» Odpustí Matt Caroline, že mu lhala?
I když je to ve smyslu - lžu, abych tě ochránila - stejně je to vztah, který je postaven na lži. Mohu vám říci, že budou chvíle, kdy si o tom budou muset promluvit.

» Přemění Caroline Matta?
Přiznávám, že já sama bych Matta ráda viděla jako upíra. Caroline nežádala o to, aby se stala upírem; byla to pro ni velmi traumatizující zkušenost. V první sérii by asi chtěla, ale těď získala mnohem větší rozhled. Dává přednost druhým před sebou a určitě by si nepřála, aby se Matt stal upírem jen proto, že by jí to usnadnilo život.

» Přichází Klaus.
Ano. Ti, kteří se báli, když přišla do města Katherine, ještě nic nezažili. Když je ona deset kroků před ostatními, Klaus je na konci světa - Klaus je na Měsíci! Naštěstí dostaneme nějaké ty hodiny historie, abychom zjistili, kdo Klaus je, co chce.

» … ale Joseph Morgan nevypadá vůbec děsivě!
Nejděsivější lidé nevypadají tak děsivě na první pohled, ale to je právě to, co je nejhrozivější. Zaskočí vás. Existuje tolik triků a hádanek, kterými Klaus zamotá postavám hlavu. A diváci budou prožívat stejnou jízdu jako postavy - opravdu nebudou vědět, co si myslet.

» A co Tyler?
Opravdové tajemství je, proč se vrátí a kvůli komu se vrátí. Nenajdete na to odpověď ani za několik týdnů.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Burberry Totes Burberry Totes | Email | Web | 17. june 2011 at 8:36 | React

Enough informations have provided.We can get much news from this.Thank you for sharing.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama